reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
Felietony
mysz      W dziale tym znajdą się felietony dotyczące świata get-paid. Publikowane cyklicznie będą zawierały szerszy opis sytuacji na rynku tego biznesu i skupiały się na danym problemie.
Sporadycznie felietony dotyczyć mogą rzeczy około biznesowych, jak np. techniki pozycjonowania, sytuacja rynku pracy, rzeczy związane z bankami itp.

      UWAGA! Może znaleźć się tutaj również i Twój felieton! W zamian zaoferujemy Ci reklamę w zarabiaj.net oraz na link Forum Virtual-Cash.
Jeśli felieton będzie wyjątkowy, być może wynagrodzimy Cię również pieniężnie. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z nami!

Reklama
uzupełnienie...
      Felietonem NIE JEST tekst reklamowy opisujący taką a nie inną firmę! Niestety - tylko takie formy otrzymaliśmy od Was do tej pory. Przypomnijmy definicję felietonu, która oczywiście w naszym pojęciu nie musi być szczególnie ścisła:

      "Felieton (franc. feuilleton = zeszycik, powieść w odcinku) - gatunek publicystyczny podejmujący na ogół aktualną problematykę w sposób swobodny, impresyjny, posługujący się metaforą i skojarzeniem, niekiedy fikcją literacką.
Felieton ma na celu budzenie zaciekawienia, atrakcyjna forma łączy się z lekkością tonu i często żartobliwym lub satyrycznym charakterem. Mogą występować elementy fikcji literackiej - podporządkowane są doraźnym celom publicystycznym. Od eseju różni się mniejszymi rozmiarami i koniecznością aktualności tematyki."


      Mamy nadzieję że widać różnicę felietonu z tekstem sponsorowanym zawierającym reflinki ?
Jak powiedzieliśmy - mogą wystąpić odstępstwa od normy, dla przykładu choćby artykuł traktujący o technikach pozycjonowania ( link Pozycjonowanie stron). Oczywiście dopuszczamy możliwość zareklamowania w tekście danej strony o ile będzie to uzasadnione. Dodatkowo link do strony może znaleźć się pod nazwiskiem/nickiem autora felietonu, nie mówiąc już o obiecanych profitach z reklam.

      Aby podsunąć Wam tematykę proponujemy choćby wzięcie pod pióro np. ogólnej sytuacji w get-paid, renesansu autosurfów, upadku części rynku w postaci wyszukiwarek czy surf-barów, fantazyjnych przewidywań przyszłości GPT itd itp.
Zapraszamy!

felietony

» Pozycjonowanie stron
» Dlaczego nie... Logomedia ?
» Dlaczego... Klamm ?
» YourPTR - mistrz chaosu ?
» Złamany grosz a piramidy nad wisłą
» Nie kradnij - o istocie plagiatu
» Ortografia w get-paid

subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt