reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
O PayBACK

PayBack

partnerski program lojalnościowy

      Program lojalnościowy PayBACK polega na robieniu internetowych zakupów w najlepszych firmach z poszczególnych branż, które za pośrednictwem PayBACK nagradzają punktami osoby korzystające z ich oferty. Punkty te można zamienić na wybrane przez siebie nagrody z katalogu PayBACK.
Rejestracja jest całkowicie darmowa (należy mieć 18 lat), a dodatkowo teraz za zapis możesz otrzymać GRATIS 100 punktów PayBack !!!

      PayBACK oferuje sporo promocji, dzięki którym możliwe jest dodatkowe zasilenie swojego konta punktami. Obecnie trwa promocja założenia konta w mBanku. Osoba, która zdecyduje się na otwarcie rachunku i wpłaceniu min. 25 zł otrzyma 500 pkt, zaś osoba polecająca: 250 pkt. Aby uzyskać bonus punktów rejestrację należy przeprowadzić ze stron PayBack i podać login osoby wprowadzającej!! (jeśli zdecydujesz się na założenie rachunku, podaj proszę mój login: szuwarek_25 ).

Zapisz się do PayBACK
PayBack - zapisz się
po co Ci konto payBACK ?
      Jeśli przystąpiłeś do programu partnerskiego Allegro i nie prowadzisz działalności gospodarczej, PayBACK jest dla Ciebie wymarzonym partnerem! Dlaczego? Otóż w myśl regulaminu Allegro uzbieranych pieniędzy nie może wypłacić użytkownik nie prowadzący działalności gospodarczej. Wobec powyższego ma dwa wyjścia:
  • uzbierane fundusze przeznaczać na opłaty prowizyjne wystawianych przez siebie aukcji na Allegro
  • uzbierane fundusze przelewać do PayBACK. Tam zostają one zamienione na punkty, które z kolei możemy wymienić na bardzo ciekawe nagrody.
    Bardzo wielu użytkowników Allegro zamienia punkty w PayBACK na np. karty-zdrapki do telefonów komórkowych, te z kolei wystawia na aukcje z nieco niższą niż nominalnie ceną. Tym samym w nieco okrężny sposób udaje się uzyskać pieniądze z programu partnerskiego Allegro nie prowadząc działalności gospodarczej :-)

reklama

» AdFreestyle
» AdKontekst
» Allegro
» ContentStream
» eBay
» Google Adsense
» Helion
» OnetKontekst
» PayBack
» ¦wistak

subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt