reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
Aukcje internetowe Legano

aukcje internetowe Legano

      Legano to kolejne aukcje internetowe ustawione w kolejce po sławę. Mają sporą ku temu szansę patrząc na dynamiczny rozwój i doskonały system partnerski dzięki któremu grono użytkowników zwiększa się w szybkim tempie.
Legano wynagradza nagrodami swoich użytkowników za:
  • Wystawianie aukcji
  • Sprzedaż przedmiotów
  • Kupno przedmiotów
  • Rozwijanie i motywowanie siatek sprzedaży

Ten ostatni punkt stanowi sporą szansę dla przyszłych naszych zysków. Nastąpi to poprzez przekształcenie korzyści z 'Rozwijania i motywowania siatek sprzedaży' na udział w prowizji z ich sprzedaży. Mówiąc najkrócej twórca siatki sprzedaży będzie otrzymywał pieniądze, tym większe im więcej sprzedających dołączy do jego dowline i jak skutecznie będą sprzedawać.

      Już obecnie za wystawienie aukcji otrzymasz 20 pkt. Punkty również otrzymasz po wylicytowaniu jakiegokolwiek towaru - w zależności od końcowej ceny możesz otrzymać różną wartość pkt (od 1 do 1180)
Jednak najwięcej korzyści można uzyskać z siatki poleconych. Korzyści odłożonych w czasie, ponieważ wszystko zależy od sukcesu Legano. Sukcesu na który pracują wszyscy użytkownicy serwisu.

Zapisz się do Legano
Korzyści siatki poleconych Legano
      Legano jako jedyny serwis aukcyjny proponuje program partnerski na podobnych zasadach jak systemy get-paid. Czyli im więcej ludzi zreferujesz, tym większe będą Twoje zyski!
Przykładowo, jeśli wprowadzisz kogoś do Legano kto coś sprzeda otrzymasz za to bez względu na poziom 10 punktów. Jeśli wprowadzony przez Ciebie użytkownik wprowadzi kolejnego który sprzeda - otrzymasz w zależności od poziomu na którym jesteś 3,5,6,7 albo 8 punktów. I tak dalej, na czwartym poziomie rekomendacji możesz nie dostać punktów wcale jeśli pozostajesz na pierszym poziomie, w przeciwnym wypadku otrzymasz od 2 do 5 punktów.
Punkty naliczane są automatycznie. Do tego jesteś powiadamiany mailem gdy nowy użytkownik poda Ciebie jako osobę wprowadzającą.
siatka poleconych w Legano

      Obecnie masz szansę "jedynie" na atrakcyjne nagrody. Ale w przyszłości masz szanse na pieniądze. Im lepszą siatkę teraz zbudujesz, tym więcej kiedyś zyskasz! Każdy punkt stanie się procentem od prowizji ze sprzedaży. Policz w myślach ile to by mogło być przy dużej i aktywnej siatce!

reklama

» AdFreestyle
» AdKontekst
» Allegro
» ContentStream
» eBay
» Google Adsense
» Helion
» OnetKontekst
» PayBack
» ¦wistak

subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt