reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
Expekt - opis systemu bukmacherskiego

Program Partnerski Expekt

zakłady bukmacherskie Expekt

       Expekt to międzynarodowa grupa bukmacherska z siedzibą oraz licencją wydaną na Malcie oraz w Anglii.
Firma zadebiutowała w roku 1999, oferując od początku istnienia możliwość zawierania zakładów sportowych w Internecie (piłka nożna, narciarstwo, skoki, lekkoatletyka, NBA, NHL i inne). Serwis jest oferowany w 16 językach - również w polskim (od 2003 roku) - świadczy to o wadze jaką firma przywiązuje do polskiego rynku.
Oprócz zakładów bukmacherskich, Expekt proponuje również możliwość grania w kasynach online i przeróżnych grach (np. poker)

      Jeśli już miałeś styczność z zakładami bukmacherskimi np.: Profesional lub STS to tym bardziej powinieneś spróbować w Expekt. Oto jego zalety:
 • nie ma żadnych podatków nałożonych na zawarcie zakładu tak jak to ma miejsce w Profesjonale i STS (10% od wygranej)
 • nie musisz wychodzić z domu żeby obstawić zakład
 • bardzo atrakcyjny program partnerski
 • forma zarobku zależy wyłącznie od Twojej wiedzy na temat sportu (i szczęścia)
 • częste i ciekawe konkursy w których możesz sporą ilość gotówki inwestując np. 5 zł (oczywiście trzeba mieć jeszcze szczęście w losowaniu zwycięzców)
 • możliwość obserwowania wyników na żywo

      Aby móc grać w Expekt, musisz otworzyć konto poprzez rejestrację. Kiedy się zarejestrujesz, otrzymasz ID użytkownika. Otworzenie konta jest darmowe a zlikwidować konto możesz w każdej chwili. Wszelkie transakcje na twoim koncie, są rejestrowane w sposób podobny do transakcji w bankach. Posiadasz całkowitą kontrolę nad swoimi zakładami.

Konto zostanie zaktywowane, poprzez wpłatę pieniędzy na Twoje konto gracza w Expekt. Pamiętaj aby podczas składania depozytu, wpisać swój ID użytkownika oraz Imię i Nazwisko. W momencie otrzymania potwierdzenia o dotarciu depozytu z banku, otrzymujesz pieniądze na konto użytkownika i możesz zacząć grać. Możesz także wpłacić pieniądze kartą - wtedy są one natychmiast na Twoim koncie.
Minimalna kwota depozytu wynosi 50 zł. Możliwość wpłaty pieniędzy otrzymasz po zalogowaniu w dziale 'konto' a następnie 'depozyt'. Ważne jest żeby w nazwie odbiorcy wpisać 'IClear Ltd' oraz jako tytuł 'Usługi bukmacherskie' oaz swój numer referencyjny który otrzymasz przy rejestracji.

      Gra w Expekt jest bardzo prosta. Logujesz się wpisując nazwę użytkownika oraz hasło wybrane przy rejestracji. Po zalogowaniu możesz umieścić zakład na zdarzenia na jakie kursy oferuje w danej chwili Expekt. Po prostu wybierasz zdarzenie na które chcesz zagrać i klikasz na kurs. Na jednym kuponie możesz dodać do 20 zdarzeń. Następnie wybierasz stawkę za jaką chcesz umieścić kupon i potwierdzasz zakład.

      Wygrana jest wypłacana na Twoje konto użytkownika, po zakończeniu ostatniego zdarzenia z kuponu. W każdej chwili możesz zgłosić chęć wypłaty wygranej na Twoje konto bankowe, pod warunkiem że masz min 10 zł na koncie. Nie ma żadnych opłat i prowizji (w Polsce wypłaty obsługuje Kredyt Bank). Wszystkie wygrane w Expekt są nieopodatkowane. Aby wypłacić pieniądze wystarczy wejść do działu 'konto' a następnie 'wypłata'. Tam podajesz potrzebne dane żeby otrzymać pieniądze tzn. numer konta, nazwa banku, adres, link Kod SWIFT banku, kraj i sumę jaką chcesz wypłacić. Przelew trwa od 1 do 5 dni.

Zapisz się do Expekt !
Expekt - program partnerski
      Expekt posiada program partnerski, którego celem jest popularyzacja serwisu. Za każdego nowego użytkownika serwisu, który zarejestruje się z Twojego polecenia otrzymasz premię jego obrotu w zakładach:
Poleceni
 • 1 poziom - 20%
 • 2 poziom - 10%
 • 3 poziom - 5%
 • 4 poziom - 2,5%
 • 5 poziom - 1,25%


 • Prowizja przyznawana jest zawsze na początku nowego miesiąca za miesiąc poprzedni. Żeby być uczestnikiem programu partnerskiego Expekt trzeba się do niego zapisać. Jest to możliwe po kliknięciu w link na dole strony (po uprzednim zalogowaniu) w 'program partnerski' a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami.
Wypłaty:
menu

» Bet-At-Home
» Expekt
» GameBookers

subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt